NAVY SAN
Polski
Navy-San

jest obecna na rynku okrętownictwa od prawie 20 lat. Założyciele firmy wywodzą się z Marynarki Wojennej RP, Trójmiejskiej branży stoczniowej, oraz międzynarodowej floty handlowej. Stabilny i wydajny wzrost doprowadził do powstania Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w 2014 roku, a następnie do zajęcia pozycji lidera w branży remontów i wyposażania okrętów i specjalizacji w systemach sanitarnych i HVAC.

Ponad 50 osobowy zespół wykwalifikowanych stoczniowców stanowi silne wsparcie techniczne i konstruktorskie w każdym projekcie. Operując z siedziby w Gdyni, Navy-San oferuje swoje usługi na całym świecie, skupiając się na regionie Morza Bałtyckiego i Północnej Europie.

MISJA

W lipcu 2016 roku sformułowano i zatwierdzono Politykę Jakości organizacji wraz z deklaracją Misji: „zapewnienie bezpieczeństwa życia oraz komfortu pracy załogom jednostek pływających poprzez profesjonalne i bezpieczne dla środowiska wykonywanie usług”. Oznacza to, że cały nasz zespół dąży do tego aby wynikiem pracy Navy-San były coraz lepsze i bezpieczniejsze warunki życia i prac dla załóg statków i okrętów.

NASZEMOCNE STRONY

Profesjonalne zarządzanie projektami

– od fazy doradztwa i identyfikacji zakresu, przez wykonywanie dokumentacji technicznej, dostawy i montaż, aż po uruchomienie i obsługę serwisową.

Najwyższa jakość realizacji

zapewniona przez profesjonalny i efektywny personel wywodzący się z Marynarki Wojennej RP, międzynarodowej floty handlowej i branży stoczniowej.

Doświadczenie

z ponad 200 projektów remontowych i wyposażeniowych na terenie kraju i na świecie, prawie 20 lat obecności na rynku okrętownictwa.

Nowoczesny sprzęt

– warsztaty, park narzędziowy i flota pojazdów.

Mobilność

– realizacja projektów w każdej lokalizacji w Polsce i za granicą.

Firma rodzinna

z tradycjami w okrętownictwie – do pracy podchodzimy z szacunkiem, z pokolenia na pokolenie przekazując wiedzę i kompetencję.