NAVY SAN
Polski
Navy-San

jest obecna na rynku okrętownictwa od prawie 20 lat. Założyciele firmy wywodzą się z Marynarki Wojennej RP, Trójmiejskiej branży stoczniowej, oraz międzynarodowej floty handlowej. Stabilny i wydajny wzrost doprowadził do powstania Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w 2014 roku, a następnie do zajęcia pozycji lidera w branży remontów i wyposażania okrętów i specjalizacji w systemach sanitarnych i HVAC.

Ponad 50 osobowy zespół wykwalifikowanych stoczniowców stanowi silne wsparcie techniczne i konstruktorskie w każdym projekcie. Operując z siedziby w Gdyni, Navy-San oferuje swoje usługi na całym świecie, skupiając się na regionie Morza Bałtyckiego i Północnej Europie.

MISJA

W lipcu 2016 roku sformułowano i zatwierdzono Politykę Jakości organizacji wraz z deklaracją Misji: „zapewnienie bezpieczeństwa życia oraz komfortu pracy załogom jednostek pływających poprzez profesjonalne i bezpieczne dla środowiska wykonywanie usług”. Oznacza to, że cały nasz zespół dąży do tego aby wynikiem pracy Navy-San były coraz lepsze i bezpieczniejsze warunki życia i prac dla załóg statków i okrętów.

NASZEMOCNE STRONY

Profesjonalne zarządzanie projektami

– od fazy doradztwa i identyfikacji zakresu, przez wykonywanie dokumentacji technicznej, dostawy i montaż, aż po uruchomienie i obsługę serwisową.

Najwyższa jakość realizacji

zapewniona przez profesjonalny i efektywny personel wywodzący się z Marynarki Wojennej RP, międzynarodowej floty handlowej i branży stoczniowej.

Doświadczenie

z ponad 200 projektów remontowych i wyposażeniowych na terenie kraju i na świecie, prawie 20 lat obecności na rynku okrętownictwa.

Nowoczesny sprzęt

– warsztaty, park narzędziowy i flota pojazdów.

Mobilność

– realizacja projektów w każdej lokalizacji w Polsce i za granicą.

Firma rodzinna

z tradycjami w okrętownictwie – do pracy podchodzimy z szacunkiem, z pokolenia na pokolenie przekazując wiedzę i kompetencję.

ZESPÓŁNAVY SAN

Robert Bursiewicz
Robert Bursiewicz Kierownik Biura Handlowego / Prezes Zarządu
Sławomir Bursiewicz
Sławomir Bursiewicz Kierownik Biura Projektów
Kacper Gabryś
Kacper Gabryś Wiceprezes Zarządu
Sylwia Kubach
Sylwia Kubach Kierownik Biura Wsparcia
Dariusz Ciechanowicz
Dariusz Ciechanowicz Kierownik Projektu
Bartosz Jakubowski
Bartosz Jakubowski Kierownik Projektu
Daniel Kozłowski
Daniel Kozłowski Główny Technolog
Stanisław Rybka
Stanisław Rybka Technolog
Julita Sargun
Julita Sargun Specjalista Biura Projektów
Arkadiusz Mielewczyk
Arkadiusz Mielewczyk Kierownik Robót
Jakub Kozłowski
Jakub Kozłowski Kierownik Robót
Roch Miszewski
Roch Miszewski Specjalista ds. Zaopatrzenia
Rafał  Jakubowski
Rafał Jakubowski Kierownik Działu Zaopatrzenia i Logistyki